| cbn μέγεθος ροδών | 78 80 125mm κ.λπ |
|---|---|
| Σχήμα του αλεξίπτωτου | Σχήμα πλατύ, σχήμα φλιτζάνι, 1A1, πιάτο, μπολ κλπ. |
| Αποξεστικό | CBN |
| Πράκτορας συγκόλλησης | Μέταλλο, ρητίνη, κεραμικός, ρητίνη ή κεραμικός, Α |
| Μεγέθους με γρατζουνιές | B100/120 |
| cbn μέγεθος ροδών | 78 80 125mm κ.λπ |
|---|---|
| Σχήμα του αλεξίπτωτου | Σχήμα πλατύ, σχήμα φλιτζάνι, 1A1, πιάτο, μπολ κλπ. |
| Αποξεστικό | CBN |
| Πράκτορας συγκόλλησης | Μέταλλο, ρητίνη, κεραμικός, ρητίνη ή κεραμικός, Α |
| Μεγέθους με γρατζουνιές | B100/120 |
| cbn μέγεθος ροδών | 125,18*20,3*19,05 χλστ |
|---|---|
| Σχήμα του αλεξίπτωτου | Σχήμα πλατύ, σχήμα φλιτζάνι, 1A1, πιάτο, μπολ κλπ. |
| Αποξεστικό | CBN |
| Πράκτορας συγκόλλησης | Μέταλλο, ρητίνη, κεραμικός, ρητίνη ή κεραμικός, Α |
| Μεγέθους με γρατζουνιές | B100/120 |
| Λειαντικός | CBN |
|---|---|
| Σοβαρότητα | 30.40.70.80.100 |
| Προφίλ | 10/30, 9/29 |
| Μέγεθος | Μπορεί να Προσαρμοστεί |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | Πιόλεμο κουτί με χαρτόκουτο |
| Χρώμα | Μαύρο |
|---|---|
| Διάμετρος | 100 χιλιοστά |
| Εσωτερική τρύπα | 12.7mm |
| Σοβαρότητα | Β200/230, Β60/70 |
| Τύπος ομολόγου | Επικεφαλαιοποιημένα |
| η ζώνη είδε την ακονίζοντας CBN λείανση | ξυλοκαθαριστήρας 127*22.23*12.7mm |
|---|---|
| CBN μορφή τροχών άλεσης | Σχήμα πλατύ, σχήμα φλιτζάνι, 1A1, πιάτο, μπολ κλπ. |
| Λειαντικά ροδών | Κουβικό νιτρικό βόριο |
| Συνδέοντας πράκτορας | Μέταλλο, ρητίνη, κεραμικός, ρητίνη ή κεραμικός, Α |
| Ομόλογα | ηλεκτρολυτικός συνδεμένος |
| CBN wheel Size | 152*4.11*31.75mm |
|---|---|
| Grinding Wheel Shape | Flat-Shaped,Cup-Shaped,1A1,Dish, bowl etc |
| Abrasive | CBN |
| Bonding agent | Metal,Resin,Ceramic,Resin or Ceramic,A |
| Grit size | B100/120 |
| CBN wheel Size | 152*17*31.75mm |
|---|---|
| Grinding Wheel Shape | Flat-Shaped,Cup-Shaped,1A1,Dish, bowl etc |
| Abrasive | CBN |
| Bonding agent | Metal,Resin,Ceramic,Resin or Ceramic,A |
| Grit size | B100/120 |
| Πάχος | 6 χιλιοστά |
|---|---|
| Εφαρμογή | Σκόνη μπάντα πριόνι λεπίδες |
| Σώμα βάσης | Ατσάλι |
| Μεγέθους με γρατζουνιές | Β80/100 |
| Χώρα προέλευσης | Κίνα |
| Χρώμα Carten | μωβ |
|---|---|
| Χρώμα | μαύρος |
| Μέγεθος | 8 ίντσες |
| Υλικό | Κυβικό νιτρίδιο βορίου |
| Εσωτερική τρύπα | 12.7mm |