| ΥΦΟΣ | Οριζόντιος |
|---|---|
| Χρήση | Ξυλουργική |
| Συνολικό βάρος | 800KG |
| Μήκος διαδρομής | 6000mm |
| Μέγιστο τέμνον μήκος | 5200mm |
| Πράκτορας δεσμών | Ρητίνη |
|---|---|
| Χρώμα | Γκρί |
| Ακρίβεια | Ψηλά |
| Βασικό υλικό | Αλουμίνιο |
| Χαρακτηριστικά | Υψηλή αποδοτικότητα, ανθεκτική, κοφτερή |
| Διάμετρος | Όλα τα μεγέθη είναι διαθέσιμα |
|---|---|
| Χαλίκι | Β252 |
| Τύπος ομολόγου | Ηλεκτρολυτικός |
| Τύπος άκρου | Προσαρμοσμένο |
| Διαδικασία | Ηλεκτρολυτικός |
| Χρώμα Carten | μωβ |
|---|---|
| Χρώμα | μαύρος |
| Μέγεθος | 8 ίντσες |
| Υλικό | Κυβικό νιτρίδιο βορίου |
| Εσωτερική τρύπα | 32 χιλιοστά |
| BASEBODY | χάλυβας |
|---|---|
| Λειαντικός | CBN |
| Μέγεθος | Φτιαγμένο σύμφωνα με το σχέδιο σας |
| Εφαρμογή | Χρησιμοποιημένος για τη βιομηχανία αεροπορίας |
| Ιξώδες | Πρότυπα |
| Υλικό σώματος | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Χαλίκι | D200 |
| Σχήμα | Επίπεδα |
| Συγκέντρωση | Προσαρμοσμένο |
| Δεσμός | Ρητίνη |
| Χρώμα | Μαύρο |
|---|---|
| Διάμετρος | 200 χιλιοστά |
| Εσωτερική τρύπα | 31.75mm |
| Σοβαρότητα | B60/70 |
| Τύπος ομολόγου | Επικεφαλαιοποιημένα |
| Κωδικός HS | 6804211000 |
|---|---|
| Πάχος | 22.23mm |
| Χώρα προέλευσης | ΚΙΝΑ |
| Προφίλ | 10 / 30, 9 / 29 |
| Υλικό | Κουβικό νιτρικό βόριο, ατσάλινη βάση |
| Πακέτο | Καρτόνι |
|---|---|
| Μέγεθος τροχού | 125*25*31,75*15*10mm |
| Συγκέντρωση | C100 |
| Χρώμα | Γκρι |
| Λειαντικά | CBN |
| Λειαντικά ροδών | Κουβικό νιτρικό βόριο |
|---|---|
| Πράκτορας συγκόλλησης | Μέταλλο, ρητίνη, κεραμικός, ρητίνη ή κεραμικός, Α |
| Δεσμός | ηλεκτρολυτικός συνδεμένος |
| Συσκευασία | Κουτί και κάρτον |
| Χρήση | Άλυση |