| Μέγεθος | Προσαρμοσμένος |
|---|---|
| μορφή | Flat-Shaped |
| Ιξώδες | Καλός |
| Σκληρότητα | Πρότυπα |
| Διάμετρος | 126.9mm |
| Διαδικασία | Επικεφαλαιοποιημένα |
|---|---|
| Σοβαρότητα | Β80/100 |
| Δάχος | 6.35mm |
| Διάμετρος | 127 |
| Σχήμα | 1A1 |
| Προδιαγραφές | 125*9,6*32*4*2 mm |
|---|---|
| Εφαρμογή | Καρβιδωτά πριονίδια |
| Πακέτο | Καρτόνι |
| Καταγωγή | Χενάν, Κίνα |
| Μέγεθος τριξιμάτων | D64 |
| CBN wheel Size | 88*17*12.7mm |
|---|---|
| Grinding Wheel Shape | Flat-Shaped,Cup-Shaped,1A1,Dish, bowl etc |
| Abrasive | CBN |
| Bonding agent | Metal,Resin,Ceramic,Resin or Ceramic,A |
| Grit size | B120/140 |
| Δεσμός | Ρητίνη |
|---|---|
| Συσκευασία | ΚΙΒΩΤΙΟ ΧΑΡΤΟΚΙΒΩΤΙΩΝ |
| χρώμα | Κίτρινος |
| Μέγεθος | 800.720.700.660 |
| Πάχος | 30-90 |
| Χρώμα Carten | μωβ |
|---|---|
| Χρώμα | μαύρος |
| Μέγεθος | 550mm |
| Υλικό | Κυβικό νιτρίδιο βορίου |
| Τρίξιμο | Β 60/70 |
| Χρώμα Carten | Πορφυρός |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρος |
| Μέγεθος | 6 ίντσες |
| Υλικό | Κυβικό νιτρίδιο βορίου |
| Εσωτερική τρύπα | 20mm |
| Πάχος | 22.23mm |
|---|---|
| Εφαρμογή | Οξύνωση λεπίδας πριονιδιού |
| Σώμα βάσης | ατσάλι |
| Μεγέθους με γρατζουνιές | B151 B181 |
| Χώρα προέλευσης | ΚΙΝΑ |
| Χρώμα κουτί | Ασπρο |
|---|---|
| Χρώμα | Μαύρο |
| Θάρρος | Β213 |
| Υλικό | Υλικό |
| Συσκευασία λεπτομέρειες | ΞΎΛΙΝΑ ΠΛΑΊΣΙΟ |
| ΥΦΟΣ | Οριζόντιος |
|---|---|
| Χρήση | Ξυλουργική |
| Συνολικό βάρος | 800KG |
| Μήκος διαδρομής | 6000mm |
| Μέγιστο τέμνον μήκος | 5200mm |