| Όνομα προϊόντων | Τροχοί άλεσης διαμαντιών δεσμών ρητίνης |
|---|---|
| Υλικό σώματος | Αλουμίνιο |
| Δεσμός | Ρητίνη |
| Τρίξιμο | D91 |
| Χρήση | Λείανση |
| Χρώμα Carten | μωβ |
|---|---|
| Χρώμα | μαύρος |
| Μέγεθος | 6 ίντσες |
| Υλικό | Δεσμός ρητίνης |
| Εσωτερική τρύπα | 32 χιλιοστά |
| Υλικό σώματος | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Σοβαρότητα | D91 D76 κλπ. |
| Ομόλογα | Ζύχα |
| Χρώμα | Γκρι |
| Εφαρμογή | Στρίψιμο |
| Υλικό σώματος | Αλουμίνιο |
|---|---|
| Σοβαρότητα | D91 |
| Ομόλογα | Ζύχα |
| Χρώμα | Γκρι |
| Εφαρμογή | Στρίψιμο |
| ζύμη cbn τροχός Μέγεθος | 100*2,0*31,75*10 mm |
|---|---|
| Σχήμα του αλεξίπτωτου | Σχήμα πλατύ, σχήμα φλιτζάνι, 1A1, πιάτο, μπολ κλπ. |
| Αβραστικό | Διαμάντι |
| Συνδέοντας πράκτορας | Ζύχα |
| Μέγεθος τριξιμάτων | οποιοδήποτε δίχτυ χρειάζεστε |
| Πακέτο | Καρτόνι |
|---|---|
| Μέγεθος τροχού | 200*8*32*6*1.8mm |
| Συγκέντρωση | 100% |
| Χρώμα | γκρι |
| Λειαντικά | Διαμάντι |
| Συσκευασία | κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Μέγεθος ροδών | 150*1.0*31.75*10mm |
| Συγκέντρωση | 100% |
| Χρώμα | Γκρίζος |
| Λειαντικά | διαμάντι |
| Συσκευασία | Κιβώτιο χαρτοκιβωτίων |
|---|---|
| Μέγεθος | 150mm |
| Συγκέντρωση | 100% |
| Χρώμα | πράσινος |
| Λειαντικός | Διαμάντι |
| Χρώμα Carten | μωβ |
|---|---|
| Χρώμα | διαφοροποίηση |
| Μέγεθος | Προσαρμοσμένη |
| Υλικό | Δεσμός ρητίνης |
| Εσωτερική τρύπα | Προϊόντα σύμφωνα με τις απαιτήσεις σας |
| Όνομα προϊόντος | Τροχοί άλεσης διαμαντιών δεσμών ρητίνης |
|---|---|
| Δεσμός | Ρητίνη |
| Χαλίκι | D100/120 |
| Χρώμα | Ασήμι |
| Υλικό σώματος | Αλουμίνιο |